PODPISANIE DEKLARACJI ZAŁOŻYCIELSKIEJ KLASTRA LASOWIACKIEGO

Avatar autora
Iza Wrzosek
Udostępnij:
29.06.2021 r. Ważna data dla naszego Klastra. Uroczyste podpisanie Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowiackiego na tarasie Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zapoczątkowało oficjalną, klastrową działalność.
Tworzenie Klastra to proces. Jeszcze wiele ważnych kwestii do przepracowania przed nami, ale jesteśmy gotowi do działania!
Jak dołączyć do Klastra. Zapraszamy do kontaktu: klasterlasowiacki@gmail.com
30 podmiotów podpisało Deklarację założycielską Klastra Lasowiackiego podczas spotkania w dniu 29 czerwca na tarasie MDK.
 Sygnatariuszami aktu są: przedsiębiorcy, rzemieślnicy, samorządy, organizacje pozarządowe, uczelnie, media oraz instytucje kultury z naszego regionu, czyli reprezentanci wszystkich sfer, które powinny się znaleźć w strukturze klasycznego klastra.
 Cel tego przedsięwzięcia? Rozwój społeczny, gospodarczy, kulturowy regionu poprzez wykorzystanie kulturowego dziedzictwa
lasowiackiego.
 Każdy z przystępujących do Klastra otrzymał lasowiacki certyfikat autorstwa Zofii Wydro, która życzy w nim: „Niech to bedzie cosik nowego i dobrygo”.
 Liderem Klastra Lasowiackiego jest Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.
 Klaster Lasowiacki powstaje w ramach projektu „Przebudowa i wykonane prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014 – 2021

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Przebudowa i wykonanie prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014-2021.

Poprzednie wpisy

Zainteresował cię ten wpis? Sprawdź inne!