USŁUGA TŁUMACZEŃ PJM ON-LINE

Avatar autora
Agata Tonderys
Udostępnij:

Strona www.dziedzictwomdk.pl zapewnia internetową dostępność zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych.

Zapraszamy do korzystania z TŁUMACZEŃ MIGOWYCH ONLINE.

Usługa dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 w dni pracujące.

W górnej części strony znajduje się ikona tłumacza migowego. W celu połączenia się należy kliknąć w ikonę, następnie zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę.

Następnie kliknij kontynuuj:

Zostaniesz przeniesiony do okna dialogowego, w którym możesz już rozpocząć rozmowę. Zielona słuchawka informuje o możliwości połączenia z tłumaczem, zaś zielona dłoń o zajętej linii. Gdyby wszyscy tłumacze byli zajęci, odczekaj chwilę i spróbuj wykonać połączenie ponownie. Na ekranie może pojawić się okno systemowe z pytaniem o zgodę na udostępnienie obrazu z kamery. Pamiętaj również o tym, że połączenie jest możliwe wyłącznie gdy masz podłączony mikrofon i kamerę. 

W czasie połączenia możesz też skorzystać z okna chatu, w celu zamieszczenia linku ze stroną, którą chcesz przetłumaczyć. 

Kończąc rozmowę należy kliknąć na czerwoną słuchawkę. 

Życzymy miłego korzystania z aplikacji.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Przebudowa i wykonanie prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014-2021.

Poprzednie wpisy

Zainteresował cię ten wpis? Sprawdź inne!